Hannover Mess 2016

Ponad miesiąc minął od naszej pierwszej prezentacji na targach Hannover Messe 2016. Okres po targach okazał się owocnym w kontakty z nowymi potencjalnymi klientami, ich obsługa stała się priorytetem, by wykorzystać okazję do nawiązania nowych kierunków w biznesie.

Podczas targów odwiedziło nas ponad pięćdziesięciu rokujących klientów, z poważnym potencjałem. Targi w Hannowerze otwarły dla nas nowe kierunki sprzedaży, nawiązaliśmy wartościowe kontakty z takich krajów jak: Afryka Południowa, Algieria, Arabia Saudyjska, Argentyna, Austria, Belgia, Brazylia, Finlandia, Indie, Indonezja, Irak, Izrael, Japonia, Kolumbia, Liban, Malta, Maroko, Meksyk, Nigeria, Nowa Zelandia, Pakistan, Portugalia, Rosja, Rumunia, Tajlandia, Turcja, Wietnam, Włochy,

Zwiedzający zazwyczaj reprezentowali producentów, lub prefabrykatorów rozdzielnic, dlatego największym zainteresowaniem cieszyły się nasze szyny profilowane AlCubar, z możliwością zainstalowania w dowolnej obudowie.

Nasz system rozdzielnic niskiego napięcia Zenergy robił bardzo dobre wrażenie wśród prefabrykatorów, otrzymaliśmy wiele pochwał dotyczącej jakości wykonania i funkcjonalności systemu w stosunku do znanych globalnych producentów. Obecnie podpisaliśmy umowę z partnerem na wyłączną sprzedaż naszych rozdzielnic w Hiszpanii, oraz kończymy rozmowy negocjacyjne z nowym partnerem w Rumunii.

Targi w Hanowerze przyczyniły się również do sukcesu w eksporcie do takich krajów jak: Indonezja, Meksyk, Wietnam. To przekonało nas, że zagraniczne targi są nowym kierunkiem ekspansji naszej firmy, dlatego też z pewnością pojawimy się na Hannover Messe w przyszłym roku.