Lista ofert

BMR

Analizatory sieci służą do monitorowania parametrów sieci elektrycznych w instalacjach niskiego i średniego napięcia. Dokładne i ciągłe pomiary napięcia i prądu wejścia zapewnią wysoką dokładność wszystkich mierzonych parametrów dla pełnego zakresu analizatorów. Wszystkie analizatory wyposażone w nowoczesne mikroprocesory o odpowiedniej mocy obliczeniowej, aby zapewnić szybkie wyświetlanie wyników pomiaru oraz połaczenie zdalne do ich odczytu. Wyposażone są w interfejsy komunikacyjne, takie jak RS485, Ethernet, USB i inne protokoły umożliwiające łatwe połączenie z innymi instrumentami, HMI i SCADA.

Dozownik uszczelek poliuretanowych

Zenex zajmuje się również wylewaniem uszczelek poliuretenowych o różnych wymiarach. Dzięki uszczelką zwiększa się stopień uszczelnienia IP obudów. Wylewane uszczelki nie odklejają się od powierzchni jak inne klejone. Są znacznie lepiej dopasowane.

Hyundai

W ofercie mamy również rozwiązania producenta wysokiej jakości produktów z dziedziny energetyki - Hyundai Electric. Jest to jeden z wiodocych producentów w swojej dziedzinie na świecie. Jako bezpośrednij importer tego producenta jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo konkurencyjne ceny na te produkty.

M2i

Przedsiębiorstwo M2I jest profesjonalną firmą zajmującą się od 1999 roku produkcją i rozwojem Terminali Operatorskich HMI do zabudowy oraz Paneli Interfejsu Operatora.

Wyłączniki mocy

Zenex jest jedną z nielicznych w Polsce firm, zaangażowanych w sprzedaż i adaptację wyłączników mocy niskiego napięce. Wychodząć naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy zapas tych produktów w naszym magazynie. Dzięki temu możemy oferować błyskawiczną dostępność i konkurencyjną cene oraz doradztwo techniczne na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo oferujemy jeszcze pełen sewis gwarancyjny jak i pogwarancyjny dla tych produktów.